pendelПівтора роки тому я зламала гомілкову кістку. Дуже поспішала на свято сім’ї у школі – і підслизнулась.

Пам’ятаю, що на наступний день я вже наловчилася варити борщ спираючись одним коліном загіпсованої ноги на стілець. Але за 1,5 місяця сидіння в квартирі моя бадьорість сильно похитнулась.

В той час, як всі люди були на Майдані я елегантно пересувалась по хаті на вилицях, обговорювала політику з чоловіком росіянином і проходила з сином перший клас екстернату.

jalom_coverДо-речі, я не раджу Вам читати «Екзестинціальну психотерапію» І. Ялома, якщо у Вас переламана нога. Це додає сіро-коричневого флеру до світосприйняття.

Коли сидиш сам на сам із собою і зламаною ногою, і мало що відволікає від споглядання пройденого шляху, замислюєшся над крамольними питаннями, яких, зазвичай, старанно уникаєш прикриваючись зайнятістю.

Давно Ви запитували себе: хто я? куди іду? для чого живу?

 

За кілька місяців «інвалідності» моя улюблена позиція заклопотаної багатодітної мами зазнала страшного удару:

мабуть треба було зламати ногу, щоб зрозуміти, що помити посуд, прибрати в кімнаті, розігріти сніданок, зробити уроки – діти можуть самі ;). Із домогосподарки я раптом перетворилась на менеджера з 4ма підлеглими 😉 і почала делегувати повноваження.  А це наджвичайно цінне вміння, яке гарно доповнює не тільки вилиці.

magnificent_four

Отже з’ясувалось, що куховарення, розвозка і шкільна наука – можуть бути розподілені між членами родини. О жах! – це означало, що я можу займатись чимось іще, наприклад працювати. На когось. Щоб заробити гроші. Або ж працювати на себе. Щоб втілити мрію.

Перелам ноги можна читати буквально – час підводитись на ноги ;).

 

homeschool_family2Ясно, що стрибок від мами вдома до бізнес леді на той час був неможливий. Я пройшла три співбесіди на викладача англ. мови і зрозуміла, що кинути своїх і йти вчити чужих поки що не можу. І щоб відтягти час, як я тепер розумію, пішла на другу вищу освіту в Драгоманова.

Висновок: якщо не знаєш що робити – іди вчитися!

На сьогоднішній день навчання довело мене впритул до підприємництва.

om1
Виступ на форумі Openmind через рік ;)

 

А півтора роки тому, коли кістки зрослись, треба було просто заново вивчитись ходити. Слово «реабілітація», в моєму випадку, — це коли після 5 місяців вправ ти продовжувуєш шкутильгати. Шкутильгала в інститут, і в екстернат.

bubnovski_trainingА потім почала шкутильгати в тренажерний зал. Тільки через пів-року роботи в тренажерці, через рік після переламу нога відновилась повністю.

Я вдячна долі за цей досвіт. Коли мені раптом стає сумно чи гірко, чи темно в цьому світі, можна просто пригадати, який це кайф — ходити двома ногами!

 

ala_eksternat_500І я іду далі. Набиваю гулі на нових шляхах і радію.

Бо чим більша гуля, тим краще на ній вчишся ;).

 

Згодні?

Зламана нога і саморозвиток

Добавить комментарий