road_mapЇду додому з форуму Оpenmind у Львові і малюю наново свою дорожню мапу на найближчі 6 місяців (індивідуальна дорожня мапа – не географічна, а стратегічна ;)).

Розумію, що два дні на форумі суттєво коригують мої життєві маршрути.

Зміни відбуваються не тому, що я вперше говорила про домашню освіту перед 200ма людьми – хоча це безцінний досвід.

І не тому, що не лише батьки і викладачі, а й молоді люди, які тільки замислюються про дітей, бачать занепад освітньої системи і не хочуть віддавати туди дітей! Хоча і це надзвичайно важливо!

om2  om4

Здається, що трансформує жива зустріч із людьми, які вийшли за межі: їздять в Париж за 1 євро, живуть з дітьми у Египті, подорожують і працюють он-лайн з будь-якої точки на земній кулі, будують еко-поселення, виліковуються від хвороб, говорять португальською через пів року навчання (на додаток до 6ти вже опанованих мов)…

neobullets

Коли так зблизька спостерігаєш вихід за межі, по-перше, дуже опукло бачиш свої рамки, свою «коробочку». Наприклад довелося визнати, що про давню свою мрію, — поїхати до Індії, — я не смію навіть замислитись.

kr

А по-друге спілкування, навіть просто перебування в одній кімнаті з живими людьми, які вже вийшли із своїх коробочок і реалізували свої мрії, — знімає половину блоків у голові. А це значно економить час.

Висновок такий: наразі моя дорожня мапа на листочку А4 вмістила домашнє навчання дітей (homeschooling), інфоприємнийтво, фріланс і видавництво… іще трохи і там з’явиться кружечок із написом «Гоа».

p.s. цікаво, що якось таємничо зникла звідти моя друга вища в Драгоманова 😉

Open your Mind

Добавить комментарий