new_policeМій братик вже два місяці патрулить місто! Родина  іще не оговталась від шоку ;), а він – весь світиться, хоча і не досипає.

Світиться, бо нарешті робить змістовну роботу! Не кажучи вже про те, що дійсно допомагає людям.

А вже казки розповідає…

Ось послухайте:

Добове чергування.  Приходить повідомлення, що один із поліцейських поранений і йому потрібна швидка. Ну ясно, всі хто на виїзді – серйозно занепокоїлись: поліцейський поранений!

А виявилось от що: поліцейський затримав п’яницю, і той, не стримавши повноти почуттів, трохи забруднив охоронцю порядку брючину. Після того поліцейський вирішив почиститись і зупинився біля озера, щоб змити зі штанини наслідки надмірного вживання алкоголю. Підійшов до води, став змивати пляму… і тут до нього підплив бобер і до крові прокусив оголену ногу. Виявляється бобри досить агресивні створіння, особливо, коло йдеться про їх приватне озеро ;).

Те саме чергування. По рації іде запит: «Знайшов застрелену білку. Чи потрібно викликати слідчого?».

Це не жарт, люди! Поліцейський на повному серйозі консультувався з товаришами, бо, якщо вони знаходять вбиту собаку, то викликати слідчого – таки треба ;).

vombat-lidІ тепер, перед чергуванням, коли хочуть побажати, щоб не трапилось на роботі якоїсь незрозумілої  нісенітниці, поліцейські кажуть: «Ну, ні бобра, ні білки».

І вам, друзі, ні бобра, ні білки ;).

Ні бобра, ні білки — із фольклору Нової Поліції

Добавить комментарий