Сьогодні наша 155 школа влаштувала благодійний ярмарок на користь АТО.

Дітки і батьки у вишиванках, з солодощами, поробками всіх мастей і гатунків від танків із орігамі до вишитих бісером картин.
Все це радісно, яскраво і святково.

ATO_155_2 …. Dan+George_155

Нажаль, я лише одним оком глянула на те різнобарв,я, бо сама продавала свого «Зеленого Капітана» на батьківському стенді у холі. Між іншим, аж 390 грн. наторгувала . Швидше ніж мої книжечки розлетілися тільки двох-трьох літрові банки з солоними огірками і помідорами. До речі, по 70 грн.

У холі було помітно і дещо не таке святкове… Якщо минулого року активних батьків зі своїм хендмейдом було чоловік 15-20, то сьогодні прийшло четверо…

Так, всі ми втомились від війни і хочемо жити нормальним життям. За цей рік серця зчерствіли і широка ріка волонтерства перетворилась на тоненький струмочок. Жіночка волонтер поруч зі мною: «6 тисяч на місяць: 4 — на бронежелети, 2 — на фарби для арт терапії. Коли ж я висплюсь?»

Мені стало не по собі: зранку я за вуха витягувала себе із ліжка на ярмарок. Бо треба. Бо це найбільша мрія окремих нелюдей потроху цідити нашу кров, перетворивши захід на кишенькове кладовище.

Ivas_terminatorЯ завжди була пацифістом.

А зараз розумію, що найкраще бути таким пацифістом, який вміє в разі чого відстояти себе. Своїх дітей думаю виховувати саме так.

 

155, АТО, 6 000

Добавить комментарий